15-07-2018 | Nowość Zachęcamy do odwiedzenia nowej podstrony przybliżającej tematykę kredytów, w szczególności kredytu hpotecznego. Sprawdź co powinieneś o nim wiedzieć.  »

07-06-2018 Już od dziś udostępniamy darmowy, w pełni działający kalkulator kredytowy (hipoteczny, mieszkaniowy, gotówkowy i samochodowy). Sprawdź!  »
 
Kalkulator kredytu hipotecznego
Kompleksowy kalkulator dla planujących zakup mieszkania lub innej nieruchomości.
www.kalkulatorhipoteczny.pl
 
Kalkulator zdolności kredytowej
Kalkulator oraz zbiór porad i informacji odnośnie udzialania zdolności kredytowej.
www.zdolnosc-kredytowa.pl
 
Kalkulator kredytowy hipoteczny
Kalkulator rat kredytów - bezpłatne narzędzie do szybkiego wyliczania kosztów kredytów.
www.kredytia.pl
 
Kredyt studencki
Kompleksowe źródło informacji na trmat preferencyjnego kredytu studenckiego.
www.kredytstudencki.net
 
Kalkulator kredytowy
Darmowy kalkulator do obliczania odsetek od kredytów hipotecznych, mieszkaniowych i samochodowych.
www.kalkulator-kredytowy.biz.pl

Strona główna » Kredyt hipoteczny

 
 

 Kredyt hipoteczny


Kredyt hipoteczny, to jeden z najczęściej poszukiwanych kredytów. Chyba każda osoba planująca założyć rodzinę, a nieposiadająca własnej nieruchomości jest zainteresowana zakupem własnego mieszkania lub domu. Większości osób nie stać na natychmiastowy zakup mieszkania, w związku z czym są zmuszone zaciągnąć kredyt hipoteczny.


Kredyty hipoteczne, to jedne z najniżej oprocentowanych kredytów na rynku. Jest tak za sprawą dobrego zabezpieczenia – dla banku zabezpieczeniem jest zakupiona nieruchomość, którą bank może zająć w przypadku, gdy klient jest niewypłacalny.


Aby mieć możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego musimy mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową, na którą wpływa wiele czynników, tak jak zarobki, wiek, ilość osób w gospodarstwie domowym, stan cywilny osoby zaciągającej kredyt oraz wiele innych. Przed zaciągnięciem kredytu warto zorientować się w ofertach różnych banków, gdyż każdy z nich może wyliczyć nam zupełnie inną zdolność kredytową i zaproponować odmienne warunki kredytowania.Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:

 
 
 
 
 

stat4u
Online: 1